PolBox.TV – najlepsza polska tv przez internet z dala od domu

PolBox.TV – najlepsza polska tv przez internet z dala od domu

by Bryn Fest

Według oficjalnych statystyk ponad 20 milionów Polaków przebywa obecnie za granicą. Niektórzy z nich wyjechali na czas określony, podczas gdy inni zapuścili korzenie nawet w najdalszych zakątkach świata. Telewizja internetowa PolBox.TV wyszła naprzeciw oczekiwaniom polskiej Polonii, tworząc platformę telewizyjną, dzięki której wszyscy ci ludzie przebywający poza ojczyzną, mogą poczuć się bliżej kraju swojego pochodzenia poprzez oglądanie telewizji polskiej online. Aby korzystać z dobrodziejstw tego wynalazku, wystarczy mieć ciągły dostęp do internetu i dowolne urządzenie mobilne, choć oczywiście można też cieszyć się ulubionymi kanałami telewizyjnymi i radiowymi (do wyboru ponad 120 kanałów!), korzystając z dekodera. Jeśli więc jesteś jedną z osób wspomnianych powyżej, już dziś możesz oglądać po polsku filmy dramaty, komedie czy thrillery, a jeśli wolisz, to śmiało wybieraj spośród wielu dostępnych seriali.

Oglądaj komedie po polsku i ciesz się ojczystą mową w swoim domu na obczyźnie

Oglądaj komedie po polsku na Polbox

Choć wybór kanałów na PolBox.TV jest naprawdę szeroki, ta telewizja online poszła jeszcze dalej, aby spełnić oczekiwania swoich odbiorców na całym świecie. Stało się tak, dzięki stworzeniu Wideoteki – wypożyczalni filmów, w której skatalogowano dotychczas ponad 3 tysiące przeróżnych tytułów filmowych. Wszystkie one zostały podzielone na kategorie wg gatunku, dzięki czemu znacznie łatwiej znaleźć tytuł, który interesuje nas w danym momencie. Na liście gatunków znajdują się m.in.:

  • komedie po polsku;
  • dramat;
  • film animowany;
  • film dokumentalny;
  • film historyczny i wiele innych.

Każdy jednak wie, że na smutki i tęsknoty najbardziej pomaga śmiech, dlatego oglądaj komedie po polsku, kiedy tylko zatęsknisz za domem, co pozwoli Ci odgonić od siebie wszelkie smutki. Zapewniamy, że docenisz zarówno doskonałą jakość obrazu jak też świetny dubbing, które na własnej kanapie pozwolą Ci się poczuć jak w kinie.

Dramat na PolBox.TV – burza emocji

Dramat na PolBox.TV – burza emocji

Dla fanów historii realistycznych, które naprawdę pozwolą nam współdzielić emocje głównych bohaterów, w Wideotece znajdą się również po polsku filmy dramaty. Akcja takich filmów zazwyczaj toczy się wokół konkretnych problemów i dylematów głównych bohaterów, z którymi każdy z nas może się zetknąć w życiu codziennym. Dlatego jesteśmy w stanie niejako wejść w skórę osób przedstawianych w filmie i poczuć to, co one czują. Lista tytułów jest mocno rozbudowana, więc znalezienie interesującego tytułu nie powinno sprawić Ci żadnej trudności.

Related Posts